CAŁE MARKI IDĄ Z NAMI!

START:    11 listopada 2012

Daniel Kurek KlubGazetyPolskiej

 6 listopada 2012    10:47

Zapraszamy wszystkich mareckich patriotów na Marsz Niepodległości - największy polski narodowy marsz, który odbędzie się 11 listopada 2012 (niedziela) w Warszawie.

Marsz Niepodległości - zapowiedź - oglądajLiczne środowiska prawicowe, narodowe i niepodległościowe z całej Polski, oraz z zagranicy, wyruszają razem na tę wielką manifestację (będzie co najmniej kilkadziesiąt tysięcy ludzi). Tak samo RAZEM Z MAREK wyruszamy i my!godz. 12:00 - w kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny p.w. Św. Izydora w Markach, z inicjatywy Burmistrza odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny, z udziałem orkiestry symfonicznej.

 

godz. 13:30 - wyruszamy RAZEM z parkingu znajdującego się pod Domem Katolickim (przy parafii Św. Izydora - Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 93). Zbieramy się odpowiednio wcześniej tak, abyśmy mogli o godz. 13:30 wyjechać na marsz do Warszawy, który rozpocznie się o godz. 15:00 na rondzie im. Romana Dmowskiego (Metro Centrum).

PRZESTAŃ WYĆ! Z NAMI IDŹ! - oglądaj

 

Osoby nie mogące zorganizować sobie własnego transportu proszę o kontakt na e-mail: klubgpmarki@go2.pl

W miarę możliwości postaramy się zorganizować dla chętnych miejsca w samochodach.

 

ODZYSKAJMY POLSKĘ!

Proszę zabrać ze sobą barwy narodowe (flagi, szaliki, różne bannery itp.), pozytywne nastawienie, oraz narodową dumę - RAZEM Odzyskamy Polskę!

Marsz Niepodległości 2012 Odzyskajmy Polskę! - oglądaj

Galeria

zdjecie: 45167
fot. 2
fot. 3
fot. 4

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry