DOTACJA Z BIBLIOTEKI NARODOWEJ

Małgorzata Rowicka Biblioteka

 14 listopada 2012    11:35

Program Biblioteki Narodowej "ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DO BIBLIOTEK" jest programem realizowanym w ramach zadań własnych Biblioteki Narodowej kierowanym do bibliotek publicznych w całym kraju. Biblioteka Publiczna Miasta Marki kolejny raz otrzymała dofinansowanie w ramach tego programu. Nowością w roku 2012 jest warunek, że jedną trzecią dotacji przeznacza się na zakup nowości dla dzieci i młodzieży.Według umowy podpisanej z Biblioteką Narodową dnia 16 sierpnia 2012 roku dotacja dla Biblioteki Publicznej Miasta Marki wyniosła 11 000,00 zł. Z przyznanych środków Biblioteka zakupiła 535 woluminów , w tym kwota 3700,00 zł została przeznacza na książki dla dzieci i młodzieży. Na książkach zakupionych ze środków Biblioteki Narodowej umieszczono zapis "Zrealizowano ze środków finansowych Biblioteki Narodowej".

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry