Podwójne srebro Michała

Michał Suchecki UKSStruga

 18 listopada 2012    13:57

Czworo zawodników UKS "Struga" wzięło udział w XXII Indywidualnych Mistrzostwach Polski w warcabach klasycznych, które odbyły się w Trzciance k/Piły w dn. 7-11.11.2012 r. Nasi warcabiści: Michał Janicki, Marcin Grzesiak, Martin Banaszek i Teresa Jóśk mierzyli swe siły z najlepszymi zawodnikami klubów warcabowych z Lipna, Błonia, Mińska Mazowieckiego, Wronek, Łodzi, Rychlika.

Zarówno w turnieju zasadniczym jak i w grze błyskawicznej do faworytów należał Michał Janicki. W obu turniejach zdobył II miejsce, minimalnie przegrywając z Filipem Kuczewskim (Roszada Lipno). Pozostali zawodnicy UKS "Struga" zajęli kolejno 5 miejsce (Marcin Grzesiak), 17 miejsce Martin Banaszek i 20 miejsce Teresa Jóśk, debiutująca na zawodach tej rangi.

Trochę szkoda, że Michałowi nie udało się zdobyć I miejsca, choć prowadził do ostatniej rundy. "Najgłupsze" w tym wszystkim jest to, że w ostatniej partii Michał przegrał zw swym klubowym kolegą Marcinem Grzesiakiem. No cóż! Bywa i tak. cieszymy się zatem z podwójnego srebra.

Elżbieta Suchecka

[caption id="attachment_45414" align="alignleft" width="600"] Fot. Wioletta Flisikowska[/caption]

Galeria

zdjecie: 45413

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry