Po raz dziesiąty w Markach

Michał Suchecki UKSStruga

 27 listopada 2012    00:09

X Indywidualne Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 64-polowych odbyły się w sobotę 24 listopada 2012 w Zespole Szkół nr 2 w Markach.

Od samego początku organizatorem tych zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy "Struga" przy współpracy Polskiego Związku Warcabowego, a Patronem Mistrzostw Burmistrz Miasta Marki.

Na jubileuszowe zawody przybyło 48 zawodników z różnych stron Polski, reprezentujących najsilniejsze kluby warcabowe. Mistrzostwa rozegrano w 3 kategoriach: dziewczęta do lat 16, chłopcy do lat 16, kobiety i mężczyźni.

Mistrzostwa otworzyła wicedyrektor Zespołu Szkół nr 2 Anna Werelich, która przywitała wszystkich gości na czele z Prezesem Polskiego Związku Warcabowego Tadeuszem Kosobudzkim, wszystkich zawodników i opiekunów.

Wszyscy zawodnicy rozegrali po 7 rund - mecz i rewanż. Nad kojarzeniem i przebiegiem gry czuwał sędzia główny Michał Suchecki.

Na zakończenie Mistrzostw przybył Burmistrz Miasta Marki Janusz Werczyński, który wraz z prezesem PZWarc wręczył zwycięzcom puchary, medale, dyplomy i nagrody pieniężne (pochodzące z wpisowego na zawody).

Dekoracja zwycięzców była szczególnie miła, bowiem znaleźli się wśród nich zawodnicy UKS "Struga". Marcin Grzesiak został Mistrzem Polski w kategorii open, natomiast Karolina Sobolewska zdobyła II miejsce w kategorii dziewcząt do lat 16.

Elżbieta Suchecka

Wyniki zawodów:
- dziewczęta do lat 16
- chłopcy do lat 16
- kobiety i mężczyźni

Galeria zdjęć

[gallery orderby="title"]

Galeria

zdjecie: 45524
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry