Szlaki rowerowe w Markach

Krzysztof Bychowski UMMarki

 28 kwietnia 2006    15:40

Szlaki rowerowe w MarkachSzlak rekreacyjny oznaczony kolorem niebieskim ma długość około 24,5 kilometra. Rozpoczyna swój bieg przy Urzędzie Miasta Marki i dalej przebiega w okolicach dawnej "zwałki", lasem w stronę Czarnej Strugi, poprzez Lasy Drewnickie, Uroczysko Czarna Struga do Zamostków Wólczańskich, Rezerwat Puszcza Słupecka, Rezerwat Łęgi Czarnej Strugi; Bielówek i okolice cmentarza w Markach. Koniec szlaku znajduje się przy Urzędzie Miasta Marki.

Drugi szlak oznaczony kolorem zielonym ma charakter przyrodniczy.
Jego długość wyniosi około 20,5 kilometra. Szlak zielony swój bieg rozpoczyna również przy Urzędzie Miasta Marki i przebiega wzdłuż rzeki Długiej, poprzez Kolonię Nowa Zielonka, Lasy Dwernickie, Uroczysko Horowa Góra, Sękowin, Jaworówkę, Czarną Strugę, w rejonie ul. Grunwaldziej i obok "zwałki". Także szlak zielony kończy swój bieg przy Urzędzie Miasta Marki.

Rowerowy ?Szlak Pamięci Narodowej w Markach" oznaczony kolorem czarnym przebiega w okolicach jeziora "Kruczek". Jego długość wynosi około 10 kilometrów.

Dokument pdf z mapą i opisami technicznymi szlaków (1Mb)

Dokument tekstowy z opisami technicznymi szlaków

Szlaki rowerowe w Markach

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry