Mazowiecka Fundacja Pomocy Społecznej "Rodzina" - poszukuje wolontariuszy

Jacek Orych

 29 listopada 2012    08:15

Fundacja  zajmuje się pomocą osobom z rodzin ubogich patologicznych, wielodzietnych  jak również tym którzy nie radzą sobie z problemami życia codziennego.

Nasza fundacja została koordynatorem tegorocznej zbiórki żywności która od wielu już lat organizowana jest przez Fundację Bank Żywności SOS w Warszawie i cieszy się wielkim powodzeniem. Zbiórka ma na celu wsparcie wielu  rodzin w tak wyjątkowym okresie jakim jest okres Świąt Bożego Narodzenia, żywność zbierana będzie  w kilku sklepach na terenie Wołomina, Radzymina,  Kobyłki i Marek

Zwracamy się do państwa z wielką prośbą pomocy przy tej akcji, a dokładniej chodzi o znalezienie ludzi którzy chcieli by poświęcić swój cenny czas w okresie 7, 8 i 9 grudnia i popracować jako wolontariusze, wszelkich szerszych informacji udzielę w sobotę na spotkaniu które odbędzie się w MOK-u w Kobyłce przy ulicy Jana Pawła II  , 1.12.2012 o godzinie 14.30. Zapraszam do wsparcia naszego szczytnego celu. Ewentualnie proszę pisać na iwonam80@wp.pl

Informacja zamieszczona na prośbę przedstawiciela fundacji. Wszelkie pytania proszę kierować pod wskazany adres e-mail.

Galeria

zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78
2006-2014 Radny Miasta Marki
od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

https//www.facebook.com/BurmistrzMarek

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry