Marecka wyprzedaż podwórkowa

START:    1 grudnia 2012

Piotr Matusiak UMMarki

 29 listopada 2012    10:37

Zapraszamy 1 grudnia oraz w każdą pierwszą i trzecią sobotę miesiąca.


W każdą pierwszą i trzecią sobotę miesiąca sobotę miesiąca na targowisku miejskim przy ulicy Paderewskiego będzie organizowana wyprzedaż podwórkowa. Marecka giełda staroci i rzeczy używanych będzie wspaniałą okazją do uprzątnięcia własnych strychów, piwnic, komórek i ogródków. Każdy z mieszkańców może przynieść zbędne przedmioty i mieć nadzieję, że ktoś będzie chciał je kupić lub wymienić. Będzie to zatem okazja do pozbycia się tego, co dla kogoś może być jeszcze przydatne, np. mebli, starych książek, używanych zabawek, ubranek, bibelotów.


Udział w giełdzie jest bezpłatny zarówno dla sprzedających i kupujących.


Serdecznie zapraszamy:

sobota - 1 grudnia 2012 r.


targowisko przy ul. Paderewskiego w Markach


w godzinach 9.oo-13.oo


 

Targ staroci w Markach. Wyprzedaż podwórkowa odbędzie się w najbliższą sobotę na targowisku miejskim w godzinach od 9:00 do 13:00. Udział w giełdzie jest bezpłatny. Mówi w Radio FAMA Burmistrz Marek, Janusz Werczyński


PM- Wydział Spraw Społecznych UM Marki

Miasto Marki |

Galeria

zdjecie: 45739

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry