Marcovia: kolejne mecze rewanżowe sezonu 2005/2006

Rafał Redeł Marcovia

 28 kwietnia 2006    23:27

Za oknami przyświeca słońce, wiosna zawitała już na dobre. Na dobre rozpoczęły się również mecze rewanżowe sezonu 2005/2006. Nasze drużyny ze zmiennym szczęściem zakończyły kolejne swoje spotkania.

Po dosyć wyrównanym meczu derbowym z Dolcanem II Ząbki, grająca w lidze okręgowej pierwsza drużyna odniosła ważne zwycięstwo 1:0, które umocniło ją na trzecim miejscu w grupie. Kolejny mecz z Sokołem Serock został przełożony na 24 maja. Niestety w ostatnim rozegranym meczu, mimo walecznej postawy, nasi zawodnicy ulegli rezerwom Świtu Nowy Dwór Maz. 0:1 (w drużynie Świtu zagało 4 zawodników grających na codzień w II lidze). Z meczu na mecz lepiej prezentuje się druga drużyna, grająca w klasie A rozgrywek, która wygrała 3 z rzędu spotkania, w tym 2 na wyjeździe: z Mazurem II Radzymin 5:4 i Nadnarwianką II Pułtusk 2:1, a na własnym stadionie pokonała NTP II 5:3.
Zwycięstwo u siebie 4:3 z Legią i remis 0:0 na wyjeździe z Dolcanem odnotowali nasi juniorzy z rocznika ?89. Kontuzje prześladują naszych zawodników z rocznika ?90 grającego w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy Starszych. Mimo to nasi zawodnicy odnieśli remis 1:1 w meczu wyjazdowym z Legionovią oraz zwycięstwo, również na wyjeździe z Salosem Sokołów 3:1. Mniej szczęścia mieli trampkarze rocznika ?91, którzy ulegli na własnym obiekcie w meczach z Mazurem Radzymin 1:2 i Rotavią Nieporęt 2:3.
Szczęcie nie sprzyjało również Żakom rocznik ?94, którzy przegrali na wyjeździe z GKP Targówek 4:0 i na własnym stadionie z Huraganem Wołomin 0:3. Licząc na dalsze sukcesy wszystkich drużyn Marcovii, zapraszamy do oglądania ich występów.
Z pozdrowieniami
Jacek Zalewski.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry