Kolejny puchar Piotrusia

Michał Suchecki UKSStruga

 20 maja 2006    13:32

Maj okazał się szczęśliwym miesiącem dla naszych warcabowych orlików, a szczególnie dla Piotrusia Nagraby, który w tej grupie (kategoria do lat 10) trenuje warcaby najdłużej. Młodsi stażem warcabiści kroczą dzielnie za Piotrusiem i osiągają swoje pierwsze sukcesy.

Po udanym występie naszej młodej drużyny UKS ?Struga? w Częstochowie i Mławie przyszła kolej na sprawdzenie swych umiejętności poprzez uczestnictwo w X Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w warcabach klasycznych 64. Tegoroczne zawody odbyły się w dniach 13-14.05.2006 r. w Sępólnie Krajeńskim. Do tej malowniczej miejscowości, położonej 70 km za Bydgoszczą, pojechało wraz z trenerem Jarosławem Sucheckim 4 naszych zawodników 10-latków: Piotr Nagraba, Michał Wójcik, Krzysztof Banaszek i Aleksander Werelich. Mimo silnej obsady kategorii orlików, nasi chłopcy spisali się bardzo dobrze. Piotruś stanął na podium ? zajął III miejsce, wrócił do domu z pucharem i brązowym medalem. jego koledzy byli nieco dalej, ale jak na pierwszy wyjazd na zawody tej rangi, wywalczyli bardzo dobre miejsca. Michał był VIII, tuż za nim Krzyś (IX) i Alek (X). Tak więc wszyscy zmieścili się w pierwszej dziesiątce. Gratulujemy ? oby tak dalej!

Oto kilka zdjęć naszych bohaterów:

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry