Antoni Macierewicz w Markach

START:    19 grudnia 2012

Daniel Kurek AkcjaKatolicka PISMarki KlubGazetyPolskiej

 11 grudnia 2012    15:59

Zapraszamy na spotkanie z posłem Antonim Macierewiczem, które odbędzie się w środę 19 grudnia o godz. 19:00 na sali sportowej w Domu Katolickim, Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 93  w Markach (przy parafii Św. Izydora).

............................................................................................................................................
Antoni Macierewicz (ur. 3 sierpnia 1948 w Warszawie) - polski polityk, historyk, nauczyciel akademicki, były minister spraw wewnętrznych w latach 1991-1992, wiceminister obrony narodowej w rządzie Jarosława Kaczyńskiego, współtwórca i były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego, poseł na Sejm RP I, III, IV, VI i VII kadencji. Działacz opozycji demokratycznej w PRL w latach 1968-1989, współtwórca Komitetu Obrony Robotników i Komitetu Samoobrony Społecznej KOR, publicysta. 20 lipca 2010 został przewodniczącym zespołu parlamentarnego ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy rządowego samolotu Tu-154 w Smoleńsku.

Spotkanie poświęcone będzie głównie wynikom pracy zespołu parlamentarnego wyjaśniającego przyczyny tragedii smoleńskiej.SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA SPOTKANIE! 

Galeria

zdjecie: 46363
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry