Zwierzaki Marki

Piotr Matusiak UMMarki

 12 grudnia 2012    12:25

Nowy portal Urzędu Miasta Marki zawiera informacje o wszystkich bezdomnych zwierzętach znalezionych i wyłapanych na terenie gminy. Liczymy, że strona ułatwi znalezienie zagubionego czworonoga oraz umożliwi poszukiwanie nowych właścicieli dla zwierząt, które znalazły się pod opieką gminy. Jeśli chodzi o możliwości z całą pewnością jest to jeden z najnowocześniejszych serwisów o zagubionych zwierzętach. Powstał na bazie darmowego Systemu CMS dostępnego na zasadach Powszechnej Licencji Publicznej. Jest prosty w obsłudze, dodanie ogłoszenia jest proste jak wysłanie maila, administrowany będzie przez wolontariuszy i pracowników Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Marki. Strona dostępna jest pod adresem: zwierzaki.marki.pl zachęcamy do odwiedzin!

Miasto Marki |

Wydział Spraw Społecznych & Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej UM MARKI

Galeria

zdjecie: 46381

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry