XXI Finał WOŚP - gramy w Markach

Krzysztof Bychowski WOŚP

 14 grudnia 2012    15:51

Już po raz 8 społeczność marecka bierze udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do tej pory zebraliśmy łącznie 385.582,96 zł. 385 582,96złJuż od października w mareckim Sztabie trwają przygotowania do 21 Finału, który odbędzie się 13 stycznia 2013r. w Hali Widowiskowo - Sportowej przy ulicy Dużej 3 w Markach. W tym roku zagramy dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Jak co roku zapraszamy firmy oraz osoby prywatne do współpracy przy organizacji Finału WOŚP w Markach. Czekamy na wsparcie finansowe jak również na dary rzeczowe.

Planujemy, że podczas finałowej niedzieli będzie kwestowało około 300 wolontariuszy z mareckich szkół, a w Hali odbędą się koncerty, pokazy i występy zaproszonych artystów. Szykujemy również naszą tradycyjną loterię fantową. Zaprosimy do wośpowej Kawiarenki, a o godzinie 20.00 na pokaz sztucznych ogni ? tradycyjne Światełko Do Nieba. Więcej informacji publikujemy na www.facebook.com/WOSPSztabMarki

W tym roku Szefem Sztabu jest Jarek Jaździk.
Kontakt ze Sztabem wospmarki@gmail.com

Olga Kasperek

Galeria

zdjecie: 46419
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry