Mistrzostwa Zrzeszenia LZS

Michał Suchecki UKSStruga

 16 grudnia 2012    23:36

W dniach 07-09.12.2012 r. w Głazie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w warcabach 100-polowych. Wzięło w nich udział 79 zawodników reprezentujących 13 klubów. Klub UKS "Struga" reprezentowało 2 zawodników oraz 3 zawodniczki.

Zawody okazały się bardzo wyczerpujące. Pierwszego dnia odbyły się 4 rundy, czas każdej z nich to 3 godziny, oznacza to, że niektórzy zawodnicy spędzili przy warcabnicy 12 godzin. Turniej rozegrany został w dwóch grupach (kobiety oraz mężczyźni) bez podziału na wiek zawodników, dzięki temu nasi warcabiści mieli okazję zmierzyć się ze starszymi i bardziej doświadczonymi zawodnikami.

Spośród zawodników UKS "Struga" najlepiej poradziła sobie Marta Bańkowska zajmując pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt do lat 13, a jednocześnie wysokie ósme miejsce w grupie wszystkich grających kobiet. Karolina Sobolewska zajęła drugie miejsce w kategorii dziewcząt do lat 13 (14 miejsce wśród kobiet), Teresa Jóśk w grupie kobiet zajęła 18 miejsce.

Nasi chłopcy Martin Banaszek oraz Bogdan Bańkowski zajęli odpowiednio czwarte i piąte miejsce wśród chłopców do lat 13 oraz 25 i 29 miejsce wśród wszystkich grających mężczyzn (54 zawodników).

Wszystkim gratulujemy!

Lucyna Bańkowska

[gallery]

Galeria

zdjecie: 46440
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry