Turniej warcabowy we Fromborku

Michał Suchecki UKSStruga

 30 maja 2006    11:13

W dniach 26-28 maja 2006 r. czterech reprezentantów UKS ?Struga? wzięło udział w Międzynarodowym Turnieju w Warcabach Klasycznych we Fromborku. Zawody zostały przeprowadzone systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund z tempem 1h na zawodnika. Spośród 17 warcabistów rywalizujących w turnieju najlepszy okazał się grający niezwykle pomysłowo i finezyjnie mistrz krajowy Andrzej Grodecki ? mieszkaniec Fromborka. Drugie miejsce zajął Karol Dudkiewicz z Błonia. Najlepiej z zawodników UKS ?Struga? wypadł Marcin Grzesiak, który w zawodach wywalczył 3 miejsce. Tuż za nim na 4 pozycji uplasował się Paweł Suchecki. Pozostali nasi reprezentanci ? Michał Janicki i Maciej Łukasiewicz zajęli odpowiednio 7 i 8 lokatę.

Jeszcze lepiej nasi zawodnicy zaprezentowali się w rozegranym 26 maja turnieju gry błyskawicznej (5 minut na zawodnika na rozegranie partii). Zwyciężył w nim Michał Janicki, Maciej Łukasiewicz był 3, Marcin Grzesiak 4, a Paweł Suchecki 10.


Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry