"GALA NOWOROCZNA - KONCERT ŻYCZEŃ" - w "GALERII PORCZYŃSKICH".

MOK Marki MOK

 20 grudnia 2012    15:47

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprasza w niedzielę 6.I.2013 na autokarowy wyjazd do "GALERII PORCZYŃSKICH" w Warszawie na "GALĘ NOWOROCZNĄ- KONCERT ŻYCZEŃ" w wykonaniu orkiestry symfonicznej "SINFONIA NOVA" pod dyrekcją Łukasza Wojakowskiego. W programie: Piotr Czajkowski, Johann Strauss, Gioacchino Rossini, Johannes Brahms i inni. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w sekretariacie MOK, pon-piąt w godz. 14.00-19.00.

tel. 22 781 14 06 www.mokmarki.pl Zapraszamy!!!

Galeria

zdjecie: 46641
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry