Wystawa "PIĘKNO BATIKU" w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego.

MOK Marki MOK

 20 grudnia 2012    16:19

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy w Galerii Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego

  "PIĘKNO BATIKU" - malarstwo batikowe. Prace wykonane w pracowni plastycznej MOK pod kierunkiem art. plastyków Iriny Zawało i Agaty Gruber W wystawie udział biorą: ELŻBIETA BUSZKOWSKA, ANNA EJDYS, JADWIGA HOFFMANN, ELŻBIETA KSIĘŻYK, MAGDALENA NADROWSKA, MAŁGORZATA WIŚNIEWSKA oraz IRINA ZAWAŁO i AGATA GRUBER 13.XII.2012-28.I.2013 (sala 1) zobacz informacje o pracowni batiku www.mokmarki.pl/zajecia/plastyka/batik/

Do galerii wstęp wolny. Sala 1: poniedziałek - piątek godz. 12.00-19.00. Sala 2: poniedziałki i środy 10.00-14.00, piątki 12.00-19.00. Grupy zorganizowane przewodnik oprowadza od godz. 9.00 po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu (22) 781 14 06.

www.mokmarki.pl

Zapraszamy!!!

Galeria

zdjecie: 46669
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry