87 wielkich radości

Tadeusz Markiewicz Marki2020

 23 grudnia 2012    20:36

Św. Mikołaj z Marek melduje: zadanie wykonane, marzenia spełnione!

Za oknem mróz, a w sercach gorąco - finał czwartej edycji akcji "Św. Mikołaj mieszka w Markach" już za nami. W czwartek i piątek wysłannicy sędziwego świętego odwiedzili dzieci z ubogich mareckich rodzin, aby zanieść im radość na święta. Dzięki wielu Ludziom Dobrej Woli listy do świętego Mikołaja, napisane przez przedstawicieli najmłodszego pokolenia markowian, przybrały realny kształt świątecznych paczek, toreb i pudeł(ek). Co warto zauważyć, dzieci prosiły nie tylko o zabawki dla siebie: często mogliśmy znaleźć prośbę o pieluchy czy jedzenie dla młodszego rodzeństwa. Dzięki życzliwości wielu osób, mareckich firm, a także stowarzyszeń i szkół, udało się wypełnić te życzenia. Dla 87 obdarowanych dzieciaków to był dzień wielkiej radości, która - wierzcie - chwytała za serce.


W imieniu Grupy Marki 2020, organizatora przedsięwzięcia, składam serdeczne podziękowania wszystkich osobom, które zechciały wesprzeć akcję i spełnić dziecięce marzenia. Bez Waszej hojności ten projekt nie mógłby się powieść. Dziękujemy też paniom z  Mareckiego Ośrodka Pomocy Społecznej, które pomogły dzieciom w przygotowaniu listów do Św. Mikołaja. Drogie Panie, Wasze wsparcie było bezcenne. Ogromne brawa dla Jacka Orycha, który mimo rozlicznych obowiązków wziął na siebie koordynację akcji. Jacku, jeszcze raz udowodniłeś, że jesteś świetnym menedżerem. Wielkie podziękowania dla (dorosłych już) elfów świętego Mikołaja: Magdy i Szczepana - za pomoc w logistyce; dwóch Marcinów, Pawła i Michała - za pomoc w rozwiezieniu prezentów.


Tadeusz Markiewicz

Galeria

zdjecie: 46822
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry