Marki, Boże Narodzenie 2012 - Nowy Rok 2013

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 24 grudnia 2012    00:55

Niech prawdziwe spotkanie z Bogiem w Jezusie Chrystusie umocni nas w wierze, niech miłość do Niego i pokładana w Nim ufność przenika całe nasze życie.

Słowa Ojca Świętego Benedykta XVI, skierowane do Polaków 24 października 2012 roku, dwa dni po wspomnieniu bł. Jana Pawła II - wielkiego przewodnika w wierze, jak mówił o naszym rodaku, niech wytyczają nam drogę w Nowym Roku 2013:
Pamiętając jego [bł. Jana Pawła II] nauczanie, życzę, by Rok Wiary, który przeżywamy, pomógł nam wzrastać w wierze i w miłości Chrystusa, byśmy w naszych codziennych wyborach i działaniach kierowali się coraz pełnej duchem Ewangelii.
L'OSSERVATORE ROMANO NR 12(348) 2012 s.46

Akcja Katolicka Parafii Św. Izydora i Parafii NMP Matki Kościoła w Markach

Galeria

zdjecie: 46915
fot. 1
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry