4 grudnia 2008    15:37

Okres przedświąteczny jest czasem szczególnym dla każdego z nas. Centrum Handlowe M1 dba o to, aby przygotowania do Świąt kojarzyły się wszystkim z czasem, w którym po za "bieganiną" każdego spotkała chwila przyjemności.

7 grudnia na parkingu, przed centrum ustawiona zostanie zagroda z prawdziwymi reniferami. Do środka będzie można wejść i zrobić sobie zdjęcie z tymi wspaniałymi pomocnikami Św. Mikołaja.

Uwaga! 7 grudnia w mieście mogą pojawić się zabłąkani Mikołaje - spadochroniarze, wszyscy którzy wskażą im drogę do M1 na pewno zostaną obdarowani słodkim upominkiem.

Informacja Prasowa

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry