Gramy w Veto! Gramy dla WOŚP!

Paweł Jaczewski

 4 stycznia 2013    22:51

Chcesz się nauczyć grać w Veto i pomóc dzieciakom i osobom starszym?

Nie ma lepszej okazji, niż zjawić się na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Markach.

Szczegóły w dalszej części wiadomości.WOŚP w Markach to najlepsza okazja do nauczenia się gry w Veto, kupienia tanio Startera i pomocy dzieciakom i w tym roku osobom starszym.

Kuźnia Gier (wydawnictwo) podarowała 25 starterów (po 5 z frakcji Wiśniowieckich, Radziwiłłów, Awanturników, Dworskich i Osmanów), które będą do nabycia  w cenie 20 zł./szt. !!! (cena detaliczna Startera to 30 zł.)


To nie koniec atrakcji - od wydawnictwa otrzymamy też 1 boxa - 24 pakiety (tzw. boostery) kart dodatkowych. Każdy z tych pakietów będzie można nabyć za 10 zł.,  żeby ulepszyć swoją talię (cena detaliczna 1 boostera to 13 zł.).Bardzo ważne jest to, że płacąc za Startery/boostery wspieramy WOŚP. Wszystkie pieniądze wydane na produkty Kuźni Gier trafiają do puszki WOŚP !!!

Ponadto przez cały czas trwania imprezy będziemy uczyli nowych graczy zasad Veto.

Posiadając talię startową będzie można wziąć udział w turnieju organizowanym w trakcie imprezy o godzinie 16:00.

Będzie się działo 13 stycznia: nauka gry, turnieje, kupony zniżkowe na karty dla nowych graczy i wiele innych. Warto przyjść, nauczyć się grać i pomóc dzieciakom i osobom starszym !

Nie zostawiaj tej informacji dla siebie - masz znajomych, którzy chcą poznać Veto?A może chcesz zacząć grać w coś fajnego razem z przyjaciółmi?
Nie ma lepszej okazji, żeby zjawić się 13 stycznia na turnieju w Markach i zacząć grać w Veto!

Zapraszamy,

Kamil "Apo" Dłutowski (Sędzia Veto III poziomu)

Paweł "Ikarus" Jaczewski (Sędzia Veto II poziomu)

 

Veto to kolekcjonerska gra karciana, której akcja rozgrywa się w realiach XVII wiecznej Rzeczypospolitej, rozdartej walkami o obsadzenie tronu opustoszałego po śmierci Władysława IV Wazy. To gra której świat zapełniają postacie znane z kart podręczników historii, powieści Sienkiewicza czy Dumasa, oraz inwencji własnej twórców tej "historii alternatywnej". To gra pełna pojedynków i polityki, spisków i dyplomacji, mężnych szlachciców i pięknych niewiast, wpływowych możnowładców i agentów obcych mocarstw.

Veto to kolekcjonerska gra karciana, czyli taka, w której każdy z graczy buduje swoją własną, niepowtarzalną talię i gra nią z rywalami. W Veto! gracze mogą wybierać karty do swojej talii spośród kilkuset dostępnych wzorów. Każda karta ma swoje niepowtarzalne działanie i jest ozdobiona oryginalną ilustracją. Jeśli nie jest Ci już więcej potrzebna, możesz wymienić ją na inną wśród pozostałych graczy!

Chcesz przeżyć przygodę na miarę Skrzetuskiego czy Zagłoby? Zmierzyć się w śmiertelnej grze o tron? Wpłynąć na losy Rzeczpospolitej? W takim wypadku Veto jest stworzone dla Ciebie! Nie czekaj, zostań jednym z nas!

Galeria

zdjecie: 47147
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry