1. kolejka MLF już 12 stycznia!

START:    12 stycznia 2013

Mikołaj Szczepanowski MareckaLigaFutsalu

 10 stycznia 2013    15:29Zapraszamy w sobotę 12 stycznia na 1. kolejkę trzeciego sezonu Mareckiej Ligi Futsalu!

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować osobom, bez których te rozgrywki nie odbyłby się.

Przede wszystkim pani Elżbiecie Piszcz, dyrektor ZS nr 2 która udostępniła nam halę sportową. Panu Januszowi Werczyńskiemu, burmistrzowi miasta za to, że objął sezon 2013 Honorowym Patronatem. Panom Konradowi Rytlowi oraz Adamowi Kopczyńskiemu z Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej za pomoc w organizacji. Kolejny rok gramy sprzętem marki ZINA. Dzieje się tak, dzięki pomocy panów Jacka Ochmana i Krzysztofa Ratajczyka ze sklepu firmowego ZINA przy ul. Łukowskiej 60 w Warszawie!

Wyjątkowo trudno jest przed pierwszym dniem zmagań wskazać potencjalnie najatrakcyjniejszy mecz. W tym roku w rozgrywkach będzię brać udział 10 zespołów. Większość z nich znamy już z TPM CUP bądź poprzednich edycji ligi. Solidną dawkę emocji powinno jednak zapewnić spotkanie rozgrywane o godzinie 18, czyli starcie TITANS z Liskiem. Zapraszamy na salę fanów piłki halowej:)

Rozgrywki zostały dofinansowane z budżetu miasta Marki.

Galeria

zdjecie: 47277
fot. 1
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry