Symultana z mistrzem

10 czerwca 2006    12:27

W niedzielę 04.05.2006r. w Markach odbył się festyn sportowo-rodzinny. Jedną z atrakcji tej imprezy była symultana warcabowa z zawodnikiem UKS ?Struga? Pawłem Sucheckim ? aktualnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski w warcabach aktywnych 64-polowych. Podczas tego seansu gry z naszym reprezentantem mierzyło się jednocześnie 12 osób. W sumie rozegranych zostało ok. 100 partii, z czego tylko 2 zakończyły się remisem. Tym razem mistrz ani razu nie został pokonany.

Chętni mogli także rozegrać mecz z młodym utalentowanym zawodnikiem UKS ?Struga? - 9-letnim Piotrem Nagrabą. Dzień wcześniej Piotrek wywalczył drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w warcabach 100-polowych.