NOWOROCZNY WIECZÓR TRZECH MUZ w Kawiarence Artystycznej MOK.

MOK Marki

 14 stycznia 2013    13:06

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego serdecznie zaprasza 19 stycznia 2013 w sobotę o godz. 17.00 do Kawiarenki Artystycznej na NOWOROCZNY WIECZÓR TRZECH MUZ

 Wstęp wolny Marki, ul. Fabryczna 2, tel. 22 781 14 06

 W programie: Muzyczne i poetyckie dedykacje w wykonaniu DANUTY BŁAŻEJCZYK - śpiew i MAŁGORZATY PUZIO - recytacja oraz spotkanie z autorkami aktualnych wystaw w Galerii Mareckiego Ośrodka Kultury: "BOŻE NARODZENIE" - ANNA KWIATKOWSKA-MISIURSKA i "PIĘKNO BATIKU" - ELŻBIETA BUSZKOWSKA, ANNA EJDYS, JADWIGA HOFFMANN, ELŻBIETA KSIĘŻYK, MAGDALENA NADROWSKA, MAŁGORZATA WIŚNIEWSKA oraz pedagodzy: IRINA ZAWAŁO i AGATA GRUBER

 www.mokmarki.pl

 www.danutablazejczyk.pl

www.mokmarki.pl/salon/puzio-miekus

www.mokmarki.pl/salon/misiurska

www.mokmarki.pl/zajecia/plastyka/batik

www.mokmarki.pl/salon/zawalo

www.mokmarki.pl/salon/gruber

 

Galeria

zdjecie: 47427
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 6
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry