Gratulacje i podziękowania - TPM CUP 2008

Radek Dec TPM MSMLW

 10 grudnia 2008    03:13

Szanowni Państwo ! Druga edycja turnieju TPM CUP 2008 - Mistrzostwa Marek w Futsalu pod patronatem burmistrza miasta Marki p. Janusza Werczyńskiego dobiegła końca.

Gospodarzem imprezy był Zespół Szkół Nr 2 w Markach na ulicy Wczasowej 5, z p. Dyrektor Grażyną Podwysocką. Dziękujemy za użyczenie nam sali oraz pomieszczeń towarzyszących. W samym turnieju wzięło udział prawie 180 zawodników, w tym drużyny z Wołomina, Duczek, Ząbek i Nowego Dworu.

Chyba niewiele zaryzykuję stwierdzeniem, że była to jedna z większych w tym roku, jeżeli nie największa impreza sportowa tego typu, nie tylko w Markach, ale również w Powiecie Wołomińskim. Co się zaś tyczy samego turnieju. Po zaciętej walce w grupach i barażach do fazy pucharowej dostało się 8 zespołów: Amatorzy, Wyjęci Spod Prawa, The Beerdrinkers, Best Team, In Plus, Fomar Borg, La Melanż, Rutkowski Team. Ostatecznie 3 miejsce po wygranych rzutach karnych z The Beerdinkers wywalczyła drużyna In Plusu. W finale bezkonkurencyjni okazali się Amatorzy. Chciałbym tutaj pogratulować w pełni zasłużonego zwycięstwa tej drużynie. Grali twardo, ostro, lecz z zachowanie zasad fair play i ładnego, technicznego stylu gry. Okazali się zespołem nie do pokonania i z pewnością nie amatorami, co potwierdzili dodatkowo wygranym meczem finałowym z zespołem Fomar Borg 8:2. Pamiętajmy o tym, że chociaż zwycięzca jest jeden, to zajęcie miejsca drugiego i trzeciego w zawodach, w których uczestniczą 23 drużyny, jest również wielkim sukcesem, na który należało sobie ciężko zapracować. Pragnę również pogratulować najlepszemy strzelcowi zawodów - Tomaszowi Piórkowskiemu (Amatorzy), najlepszemu zawodnikowi - Mariuszowi Fortunie (Wyjęci Spod Prawa) oraz najlepszemu bramkarzowi - Bartoszowi Masiakowi (The Beerdrinkers). Dobra robota Panowie !.

Szanowni Państwo, chyba odzywa się we mnie patriotyzm lokalny, ale głęboko wierzę, że w przyszłym roku puchar TPM CUP 2009 pozostanie w naszym mieście !.

Podziękowania należą się także organizatorom turnieju, czyli: Urzędowi Miasta Marki i członkom Towarzystwa Przyjaciół Marek, którzy poświęcili swój wolny czas realizując swoją pasję społecznikowską, a więc Mikołajowi Szczepanowskiemu, Marcinowi Brzezińskiemu, Pawłowi Jaczewskiemu, Przemkowi Paprockiemu, Marii Krzyżanowskiej, Filipowi Rżewskiemu, Krzysztofowi Bychowskiemu oraz Katarzynie Ziemiańskiej-Dec i Markowi Szczepanowskiemu. Szczególne podziękowania należą się Mikołajowi Szczepanowskiemu, będącemu pomysłodawcą, koordynatorem i kołem napędowym turnieju. Patronat medialny nad turniejem objął portal społeczności Marek marki.net.pl, na którego stronie mogliśmy gościć. Turniej nie odbyłby się bez wsparcia sponsorów: Urząd Miasta Marki, MBT Marki Sp. z o.o., Toyota Marki, Decathlon Targówek, Adam Kopczyński - Mazowiecka Wspólnota Samorządowa, Karczma u Bociana, Dar-OIL - Dariusz Świętochowski, U Rosy Sklep Spożywczy ul. Wspólna 31 Marki, GeoMar - Henryk Wójcik.
Radosław Dec

Prezes Towarzystwa Przyjaciół Marek

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry