Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Wołomińskiego

Michał Suchecki UKSStruga

 13 czerwca 2006    23:31

W sobotę 10.06.2006 r. do Zespołu Szkół Nr 2 w Markach przyjechali z okolicznych miejscowości zawodnicy i miłośnicy tenisa stołowego. Powodem był Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Powiatu Wołomińskiego.

Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy ?Struga?, a fundatorem wszystkich nagród Starostwo Powiatu Wołomińskiego.

W zawodach wzięło udział 39 zawodników. Turniej przeprowadził trener UKS ?Struga? Sławomir Kozłowski. Zgodnie z regulaminem zwycięzców wyłoniono w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 18 i w kategorii open.

Wśród młodzieży najlepszym zawodnikiem okazał się Piotr Sękala, drugie miejsce wywalczył Paweł Szeliński, trzeci był Paweł Budkiewicz, a czwarty Marek Kozłowski.

Zwycięzcą w kat. open został Andrzej Szeliński ? wesoły zawodnik ?z brzuszkiem?, który jeszcze przed turniejem pytał, czy będzie nagroda dla najgrubszego zawodnika. No i była! ? w postaci głównego pucharu turnieju. Gratulacje! Drugie miejsca przypadło Krzysztofowi Gajewskiemu, trzecie Jarosławowi Okruchowi, a czwarty był Paweł Szeliński. Najlepsza kobieta Teresa Gregorczyk zajęła VIII miejsce.

O oto pierwsze ósemki w poszczególnych kategoriach:Kat. do 18 lat:


 1. Sękala Piotr

 2. Szeliński Paweł

 3. Budkiewicz Paweł

 4. Kozłowski Marek

 5. Kopania Dawid

 6. Jusiński Piotr

 7. Gronowalski Daniel

 8. Radziszewski Rafał


Kat. Open:

 1. Szeliński Andrzej

 2. Gajewski Krzysztof

 3. Okruch Jarosław

 4. Szeliński Paweł

 5. Kozłowski Marek

 6. Sękala Piotr

 7. Jusiński Piotr

 8. Gregorczyk Teresa

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry