30 stycznia 2013    12:15

Z nieoficjalnych informacji uzyskanych w Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wynika, że już wkrótce zostanie wprowadzony zakaz wyprzedzania dla samochodów ciężarowych (TIR-ów) na Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego. Informacje tę udało się potwierdzić w Urzędzie Miasta Marki. Wprowadzenie oznakowania mówiącego o zakazie wyprzedzania przez samochody ciężarowe zostało podyktowane wzmożonym ruchem ciężkiego transportu tranzytowego oraz jest konsekwencją działań radnych powiatowych na rzecz zmniejszenia natężenia ruchu samochodów ciężarowych przejeżdżających przez miasto Marki. Decyzja ta spowoduje upłynnienie ruchu poprzez wyeliminowanie blokowania dwóch pasów ruchu przez TIR-y i niewątpliwie ułatwi codzienne poruszanie się po mieście.

Sylwia Matusiak

Radna Powiatu Wołomińskiego

Zobacz także:
Stop dla tirów przejeżdżających przez Marki!
Marki przeciwko tirom!

Galeria

zdjecie: 48042

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry