4. kolejka zapowiada się niezwykle ciekawie!

Mikołaj Szczepanowski MareckaLigaFutsalu

 30 stycznia 2013    16:38

Zwyczaj z zapowiedzią kolejki był ciekawy. Dlatego, mimo ograniczeń w czasie powracamy do niego. I to jak się zaraz okaże w samą porę, ponieważ 4. kolejka Mareckiej Ligi Futsalu zapowiada się niezwykle fascynująco!Zaczynamy o 17.00 meczem Amators z TITANS. Pierwsze trzy kolejki pokazały, że możemy się spodziewać wyrównanego pojedynku. Dłuższa ławka rezerwowych TITANSÓW, każe nam upatrywać faworyta w zespole braci Tatuń. Dla nich będzie to zresztą mecz, który muszą wygrać jeśli chcą utrzymać kontakt z czołówką.
*
Następnie o 17.50 swój mecz rozegrają zespoły Galacticos i R.K.S. Huwdu. Debiutanci pozytywnie zaskakują. Młodzi zawodnicy z Galacticos zdobyli wprawdzie dopiero 3 punkty, ale każdy ich występ jest bardzo wysoko oceniany, w szczególności za umiejętności techniczne i pomysłową grę. W drugiej drużynie zobaczymy jeden z najciekawszych duetów ligi Basiuk - Dutkiewicz. Oba zespoły tym meczem zdefiniują swoje możliwości w tym sezonie, przegrany prawdopodobnie na dobre zadomowi się w środku tabeli.
*
Trzecie spotkanie to pojedynek Fomaru z Niespodzianką. To jeden z klasyków w mareckich rozgrywkach. Zwykle górą był zespół Niespodzianki, jednak nikt kto śledzi ligę nie powinien być zaskoczony, gdy zobaczy podwójnie zmotywowany Fomar. W ubiegłym sezonie długo prowadzili z Niespodzianką, by opaść sił w drugiej połowie i oddać zwycięstwo rywalom. Dla obu drużyn to ważny mecz i możemy liczyć na występ najlepszych zawodników.
*
O 19.30 rozpocznie się spotkanie na szczycie. In Plus, wicelider MLF podejmie Estudiantes, czyli ekipę z trzeciego miejsca. Któraś z niepokonanych do tej pory drużyn musi stracić w najbliższą sobotę punkty. In Plusu szczególnie przedstawiać nikomu nie trzeba, za to Estudiantes tym meczem ma szansę na stałe wbić się w pamięć mareckich kibiców. Chyba nie wiele ryzuję pisząc, że ten mecz, mimo wczesnej fazy rozgrywek może zdecydować o medalach.
*
O 20.20 mecz dwóch drużyn zamykających tabele z zerowym dorobkiem czyli Liska i TB. Podobnie jak przy poprzednim spotkaniu, wiadomo już, że po najbliższej sobocie ta sytuacja ulegnie zmianie i któraś z drużyn w końcu zapiszę sobie jakąś zdobycz punktową. Zdecydowanym faworytem jest Lisek, który jest dojrzalszym taktycznie zespołem o większym potencjale piłkarskim. Dotąd mieli jednak dwa problemy ? trafiali na bardzo mocne ekipy i nie potrafili trzymać nerwów na wodzy. TB wykazuje większe braki piłkarskie, a taktycznie mówiąc łagodnie, wciąż są w organizacji.

Galeria

zdjecie: 48048
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry