Warsztaty rękodzieła - decoupage - zdobienia na materiale i na mydle.

MOK Marki MOK

 31 stycznia 2013    17:49

Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego
serdecznie zaprasza młodzież i dorosłych na
WARSZTATY RĘKODZIEŁA - DECOUPAGE.

 

 


16.II.2013 (sobota) godz. 10.00-12.30
Temat warsztatów: Decoupage na MATERIALE i na MYDLE.
Prowadzenie zajęć: Antonina Michalska-instruktor warsztatów rękodzieła dla młodzieży i dorosłych
Koszt 25 zł. Zapewniamy wszystkie materiały i przybory. Można przynieść własną świecę do zdobienia.
Zgłoszenia w sekretariacie MOK
Marki, ul. Fabryczna 2, tel. 22 781 14 06

Warsztaty rękodzieła to odbywające się cyklicznie zajęcia przeznaczone dla osób dorosłych i starszej młodzieży, podczas których uczestnicy poznają takie techniki plastyczne jak decoupage, praca z filcem, malowanie na tkaninie oraz techniki pracy z papierem-scrapbooking i techniki pokrewne.

Podczas warsztatów biorący udział w zajęciach wykonują własnoręcznie przedmioty ozdobne lub użytkowe: notesy, kompozycje ze zdjęciem, kartki okolicznościowe, maskotki z filcu lub ozdabiają różnorodnymi technikami wazony, świece, mydełka, bombki choinkowe, jajka wielkanocne, przedmioty drewniane oraz z tkaniny np. lnu, bawełny. Każde z zajęć ma inny temat a wszystkie niezbędne materiały są zapewniane przez Marecki Ośrodek Kultury.

więcej informacji na stronie www.mokmarki.pl

 

Zapraszamy!

Galeria

zdjecie: 48055
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry