XII Otwarte Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego

Michał Suchecki UKSStruga

 12 grudnia 2008    18:41

W rozegranych już po raz 12 Otwartych Mistrzostwach Mińska Mazowieckiego w warcabach 100-polowych udział wzięli zawodnicy UKS Struga.

Warcabiści rywalizowali w 2 kategoriach - do lat 13 oraz powyżej. W turnieju młodszych zwyciężyli zawodnicy z Mińska Mazowieckiego. Najlepszy z reprezentantów UKS Struga Karol Metelski zajął 6 miejsce.

W turnieju starszych role się odwróciły i warcabiści UKS Struga wyprzedzili faworyzowanych zawodników gospodarzy. Zwyciężył Michał Janicki przed Marcinem Grzesiakiem i Pawłem Sucheckim.

Paweł Suchecki
[caption id="attachment_4831" align="aligncenter" width="500" caption="Michał Janicki vs Paweł Suchecki"]Michał Janicki vs. Paweł Suchecki[/caption]
[caption id="attachment_4835" align="aligncenter" width="500" caption="Zwycięzcy turnieju do lat 13"]Zwycięzcy turnieju do lat 13[/caption]
[caption id="attachment_4829" align="aligncenter" width="500" caption="Zwycięzcy turnieju open - zawonicy UKS Struga"]Zwycięzcy turnieju - zawonicy UKS Struga[/caption]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry