GMINNY PUNKT INFORMACYJNY

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 5 lutego 2013    18:39

W Centrum Rozwoju Osoby "Otwarte Serce" działa Gminny Punkt Informacyjny z bezpłatnym dostępem do Internetu. Punkt ma za zadanie ułatwienie dostępu do Internetu osobom poszukującym pracy, bezrobotnym, niepełnosprawnym, korzystający z pomocy OPS, rodzicom wychowanków klubu "Otwarte Serce" i świetlicy "Chata" oraz wszystkim osobom poszukującym pomocy w zakresie przemocy czy problemów alkoholowych i innych uzależnień.Obsługa punktu zapewnia pomoc w korzystaniu z narzędzi internetowych i komputerowych. Punkt posiada 4 stanowiska komputerowe na których, osoby poszukujące zatrudnienia mogą przygotować elektroniczny wniosek, podanie, CV czy list motywacyjny a następnie dokonać wydruku, bądź kopii, przygotowanych pism, na przyniesionym przez  siebie papierze.
Zasady korzystania z Gminnego Punktu Informacyjnego określa Regulamin.

Punkt działa przy ul. Lipowej 2F, w Markach, w każdy poniedziałek i wtorek (z wyjątkiem okresu wakacyjnego) w godzinach: 15.00-19.00.

Serdecznie zapraszamy!

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry