Marcovia - wyniki rozgrywek rundy rewanżowej

Rafał Redeł Marcovia

 8 lipca 2006    00:23

W zakończonych już rozgrywkach rundy rewanżowej sezonu 2005/2006 odbyły się kolejne spotkania.
W meczu wyjazdowym z Wichrem Kobyłka, nasza drużyna, po przeciętnej grze wygrała 1:0. W kolejnym bardzo ciekawym meczu, na stadionie Mazura Radzymin, który jest liderem rozgrywek ligi okręgowej, nasi zawodnicy, dzięki pełnemu zaangażowaniu i wysokim umiejętnością, wywieźli cenny remis 2:2, przegrywając do przerwy 1:2. W zaległym meczu wyjazdowym z Sokołem Serock odnieśli zwycięstwo 4:2. Jednak w meczu o trzecie miejsce, grając na własnym boisku nasi zawodnicy ulegli zespołowi Białołęki 2:3, co przekreśliło szanse na ewentualny awans. W kolejnych meczach nasza drużyna odniosła zwycięstwa pokonując na wyjeździe Bóbr Tłuszcz 4:2 i na własnym stadionie drużynę Józefowi 3:1. Grająca w A klasie druga drużyna odniosła niestety dwie z rzędu porażki ulegając na wyjeździe drużynie Spójni Warszawa 0:3 i na własnym stadionie drużynie Hutnika II Warszawa 1:2.
W kolejnych meczach nasze rezerwy uległy na wyjeździe drużynie Junaka 1:2, zremisowali na własnym boisku z Huraganem II Wołomin 2:2 oraz wygrali dwa kolejne spotkania, wyjazdowe z KS Łomianki II 2:1 oraz u siebie z KP Bielany 4:1. Ze zmiennym szczęściem startowała drużyna juniorów rocznik ?89. Na własnym stadionie uległa GPK Targówek 2:3, natomiast na wyjeździe rozgromiła drużynę z Jadowa 4:0. W kolejnych meczach nasi juniorzy wygrali u siebie z Legionem 2:1 i spotkanie wyjazdowe z Mazurem Radzymin, rozgramiając tą drużynę 6:0. Grający w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy Starszych, chłopcy z rocznika ?90, ulegli na własnym stadionie drużynie Kosy Konstancie 1:4, a następnie pokonali w meczu wyjazdowym drużynę Białołęki 4:1, a na własnym stadionie, w bardzo ważnym meczu, o utrzymanie w tej klasie rozgrywek, pokonali drużynę z Węgrowa 2:0, a w spotkaniu wyjazdowym rozgromili drużynę Victorii Nowe Miasto 5:0.
Dwa z rzędu zwycięstwa odniosła drużyna juniorów rocznik ?91, pokonując na własnym boisku drużynę AON Rembertów 3:1 i na wyjeździe Wartę Mrozy 3:2. W kolejnych meczach nasi zawodnicy pokonali u siebie drużynę z Wesołej 9:2 oraz ulegli w meczu wyjazdowym drużynie Burzy Pilawa 2:3. Trzy kolejne z rzędu zwycięstwa odniosła drużyna żaków rocznik ?94 wygrywając w meczu wyjazdowym z UKS 81 3:1, na własnym boisku z UKS Bródno 3:0 (walkower), na wyjeździe z Polonią Kuligów 2:1. Niestety w kolejnych dwóch meczach nasi najmłodsi zawodnicy ulegli u siebie drużynie Błyskawicy 1:3 i na wyjeździe drużynie Dolcanu 0:3.
Ze sportowym pozdrowieniem,
Jacek Zalewski.
Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry