Katecheza dla dorosłych w Roku Wiary

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 26 lutego 2013    22:50

Zapraszamy mieszkańców Marek do udziału w katechezach dla dorosłych w Roku Wiary, organizowanych przez Parafię Św. Izydora w Markach.


Katechezy wygłaszane są w niedziele, po Mszy Św. wieczornej o godzinie 19.00 w kościele p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 93.
Najbliższą Świadkowie tajemnicy - świadectwo w sprawie relikwii Chrystusowych wygłosi Ks. Marcin Brzeszczyński, w niedzielę, 3 marca br.

Publikujemy tematykę i terminy Katechez do końca czerwca 2013 roku.

Galeria

zdjecie: 48806
zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry