Idzie Grześ ...czyli wiersze Juliana Tuwima

Małgorzata Rowicka

 28 lutego 2013    18:31

Rok 2013 został ogłoszony rokiem Juliana Tuwima. Biblioteka rozpoczęła cykl spotkań z najmłodszymi czytelnikami pod hasłem "Idzie Grześ ...czyli wiersze Juliana Tuwima".
26 lutego gościliśmy grupę przedszkolaków z Państwowego Przedszkola nr 1 w Markach (39 dzieci), której zaprezentowaliśmy najbardziej popularne wiersze poety. Do prezentacji
wykorzystaliśmy audiobook jako alternatywną formę poznawania literatury, a ilustracje do wierszy dzieci oglądały na ekranie projektora. Nowa forma promocji literatury dla dzieci
wywarła na nich duże wrażenie. Efektem spotkania są dwie prace plastyczne wykonane przez naszych gości - są to ilustracje do wierszy "Ptasie radio" i "Rzepka", które zdobią teraz pomieszczenia biblioteki. Spotkanie trwało ok. 1,5 godziny i mamy nadzieję, że jego uczestnicy będą gorliwymi wielbicielami Tuwima.

Galeria

zdjecie: 48891
fot. 1
fot. 2
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry