Stone Club - klub muzyczny - KONCERT KOMBII

Krzysztof Bychowski

 9 sierpnia 2006    10:39

Stone ClubStone Club wraz z IKEA Targówek 26 sierpnia 2006 organizuje pod hasłem ?Przedłużenie wakacji w Parku Smaku na Targówku?, koncert zespołu KOMBII ? start godz. 18:00 wstęp wolny.
Dodatkowo będzie można usłyszeć wschodzącą, megagwiazdę polskiej sceny muzycznej, zespół Why Not oraz grupę Eyaa a cały event zamknie niepowtarzalny pokaz ogni sztucznych.

Info o klubie
Yabadabadooo miłośnicy miejsc nietypowych, nieszablonowych i daleko wykraczających swoim wystrojem i atmosferą poza szarą, codzienną rzeczywistość, która dopada nas tak boleśnie!

Oto staje przed Wami jedyna w swoim rodzaju szansa niczym nieograniczonego relaksu i beztroskiej zabawy w magicznym miejscu sprzed kilku milionów lat ? w świecie Stone Club.

Stone Club

Spójrz prosto w oczy olbrzymiego tyranozaura, zobacz jego szelmowski, świdrujący najgłębsze zakamarki duszy uśmiech przyozdobiony dwoma rzędami śnieżnobiałych i ostrych jak brzytwa zębów i chlapnij z nim shota za ciężki tydzień pracy. Zasiądź w obitej lamparcimi skórami loży, oazie spokoju. Pod palmowym listowiem znajdź radość beztroski otulonej szumem płynącego tuż obok wodospadu i pozwól się porwać w nieznane, porwać daleko, tam gdzie zmartwienia i kłopoty nie mają wstępu. Zakosztuj naszych specjałów, bo zaprzeczanie swoim rządzom jest odmawianiem sobie człowieczeństwa. Wypowiedz życzenie i delektuj się, delektuj się bez reszty, bo właśnie Ty jesteś tu królem. Niepohamowaną chęć ekspresji wyraź na naszym parkiecie. Rozpierające i ekskluzywne, klubowe sety prezentują najlepsi, undergroundowi DJ, bo zasługujesz na wszystko co najlepsze!

Stone Club już czeka na Ciebie ? Stone Club, bardziej niż old school.

Zapraszamy!

Krzysztof Torbicz

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry