Znamy nowego przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Powiecie Wołomińskim.

Arkadiusz Werelich POMarki

 11 marca 2013    19:43

W sobotę 9 marca odbył się zjazd Platformy Obywatelskiej w Powiecie Wołomińskim. Miejscem zjazdu, który rozpoczął się o godz. 11.00 był wołomiński Cechu Rzemiosła. Wśród zaproszonych gości byli m. in. poseł Jadwiga Zakrzewska, która pełni funkcję wiceprzewodniczącej Zgromadzenia Parlamentarnego NATO, poseł Andrzej Halicki, który przewodniczy Platformie Obywatelskiej na Mazowszu oraz wicemarszałek Województwa Mazowieckiego Krzysztof Strzałkowski.

Wybory przebiegły zgodnie z procedurami, a nowym przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w Powiecie Wołomińskim został Igor Sulich.

Igor Sulich jest również przewodniczącym Koła Platformy Obywatelskiej w Wołominie.

Nowemu przewodniczącemu życzymy realizacji celów, które sobie wytyczył oraz wzmacniania lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej w Powiecie Wołomińskim.

Więcej zdjęć również: werelich.com

Galeria

zdjecie: 49342
zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry