Duża Rodzina - ponad 100 zgłoszeń

Piotr Matusiak UMMarki

 20 marca 2013    12:18

 

19 marca 2013 roku Janusz Werczyński Burmistrz Miasta Marki uhonorował rodzinę która jako setna wystąpiła z wnioskiem o wydanie Mareckiej Karty Dużej Rodziny. Pani Katarzyna, która  w Markach mieszka od urodzenia, jest szczęśliwą mamą trzech córek. Wszystkie obecne na spotkaniu panie, otrzymały okolicznościowe upominki.
Karta Dużej Rodziny to program skierowany do rodzin posiadających trójkę i więcej dzieci. Dla rodzin z trójką dzieci miasto oferuje  50 % zniżki na zajęcia stałe dla dzieci w Mareckim Ośrodku Kultury oraz 25% zniżkę na świadczenia przedszkoli publicznych wykraczających poza podstawę programową wychowania przedszkolnego, mających charakter usług opiekuńczo - bytowych. Dla rodzin z czwórką dzieci i więcej został przewidziany, oprócz wyżej wymienionych zniżek, zakup kwartalnego biletu ulgowego dla dzieci i młodzieży uczącej się do 24 roku życia.W programie zarejestrowało się już 120 rodzin. Miasto wydało kart 3+ dla 186 dzieci, oraz 213 kart 4+ w tym 166 karty z biletem na komunikację miejską.Miasto Marki |

Wydział Spraw Społecznych UM MARKI


Galeria

zdjecie: 49682
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry