Sukces uczniów Szkoły Podstawowej nr 1!

Arkadiusz Werelich SP1

 20 marca 2013    22:56

Mateusz Smoliński oraz Jakub Krakowiak, którzy są uczniami klas szóstych, zostali laureatami kuratoryjnego konkursu matematycznego. Sukces ten jest wynikiem ciężkiej pracy chłopców, ale trud ten został należycie nagrodzony. Zwolnienie z zewnętrznego egzaminu po klasie VI, co jest równoznaczne z uzyskaniem maksymalnej ilości punktów, to główna nagroda dla laureatów.

Osiągnięcia naszych młodych mieszkańców pokazują, że poziom nauki w mareckich szkołach ulega sukcesywnej poprawie. Niech będzie to zachęta dla innych uczniów, ponieważ są to wzory godne naśladowania.

Warto w tym miejscu wspomnieć o nauczycielach prowadzących, których zaangażowanie przełożyło się bezpośrednio na wspaniałe wyniki Mateusza i Jakuba. Pani Jolanta Łaszczuk oraz Jolanta Pacholska zasługują na słowa uznania. Gratulacje.

Galeria

zdjecie

Arkadiusz Werelich

Oddany lokalnym sprawom, samorządowiec, radny powiatu wołomińskiego, społecznik.

www.werelich.net

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry