Konferencja dla przedsiębiorców

START:    13 kwietnia 2013

Piotr Matusiak

 28 marca 2013    11:07

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji "Inwestycje w przyszłość - szanse dla przedsiębiorców", która odbędzie się dnia 13 kwietnia 2013r. w godzinach 10:00 - 17:00 w Hotelu Mistral w Markach k/Warszawy, ul. Słoneczna 1.

Nasi prelegenci, specjaliści i praktycy biznesowi opowiedzą Państwu: w jaki sposób wykorzystać maksymalnie potencjał finansowy firmy do tworzenia wartości dodanej dla właścicieli, jak zdywersyfikować przychody i zabezpieczyć kapitał będąc właścicielem firmy. Eksperci przybliżą również możliwości inwestowania w elektrownie fotowoltaiczne jako zyskowną inwestycję alternatywną i szansę na rozwój przedsiębiorstwa.

"Każdy ma szansę. Trzeba tylko chcieć ją wykorzystać. Sam dar nie wystarczy. On może w tobie drzemać i nigdy się nie obudzić, jeśli sam nie zechcesz go obudzić."

Adam Małysz

 Szczegółowy program konferencji w załączniku

  PM Wydział Spraw Społecznych UM Marki

Galeria

zdjecie: 49887

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry