Nowa szkoła angielskiego w Markach.

Krzysztof Bychowski

 8 września 2006    12:39

logo english clubPrzy ulicy Piłsudskiego 102a rozpoczęła działalność nowa szkoła językowa o nazwie "English Club". Jak informuje prowadząca szkołę Karina Księżyk, oprócz gamy kursów dla dzieci i dorosłych szkoła proponuje odbieranie dzieci ze szkoły publicznej w dostosowanych do ich planu lekcji porach i przewożenie na zajęcia prawdziwym brytyjskim Land Roverem.
Tu, w dziecięcym klubie ("Junior Club"), dzieci mogą spędzać czas przed lekcją angielskiego i po niej, aż do przyjazdu rodziców. W "Junior Club" obowiązywać ma zasada "ani słowa po polsku" - przewidywane są m.in. gry i zabawy językowe, oglądanie angielskich filmów, co pozwoli dzieciom "zanurzyć się" w języku angielskim. Zajęcia klubowe mają być zintegrowane z kursem: klubowy lektor pobudza dzieci do używania struktur gramatycznych i słownictwa poznanego na kursie.
Poza opisaną ofertą dla dzieci szkoła oferować ma kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy przygotowujące do matury i do egzaminów Cambridge oraz angielski biznesowy.

Kontakt ze szkołą English Club:
Karina Księżyk
ul.Piłsudskiego 102a,
tel.: (22) 389 69 31, 606 64 99 31,
www.englishclub.pl.

Galeria

zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry