Ochotnicza Straż Pożarna w Markach - pierwsze walne zebranie

Jarosław Jaździk OSP

 7 kwietnia 2013    00:39

W piątek 5 kwietnia członkowie stowarzyszenia "Ochotnicza Straż Pożarna w Markach" zebrali się na swoim pierwszym walnym zebraniu. Kilka dni wcześniej, bo 28 marca stowarzyszenie zostało oficjalnie zarejestrowane. W zebraniu uczestniczyło 15.  członków z 19 członków założycieli.
Zebrani zdecydowali o wyborze 5. osobowego Zarządu - w jego skład wybrano następujące osoby: Jarosław Jaździk, Andrzej Michalski, Kamil Róg, Patryk Rudnik, Antoni Widomski. Natomiast do Komisji Rewizyjnej weszli: Piotr Mataczyński, Marcin Piotrowski, Paweł Porębski.

W trakcie zebrania, Jarosław Jaździk przedstawił sprawozdanie z działalności Komitetu Założycielskiego OSP w Markach. Plan potrzeb finansowych na 2013 rok oraz propozycje działań d w celu pozyskania środków zewnętrznych na działalność przedstawił Marcin Piotrowski. W związanej z tym tematem dyskusji, Dariusz Chmielewski złożył oficjalny wniosek, aby zobowiązać Zarząd do jak najszybszego przygotowania i przedstawienia Burmistrzowi i Radzie Miasta potrzeb finansowych na rok 2013. Wniosek został przegłosowany i jednomyślnie przyjęty do realizacji.

Kolejne walne zebranie członków stowarzyszenia zaplanowano na 10 maja. Głównym tematem będzie przedstawienie propozycji dalszych działań stowarzyszenia.

Po zakończeniu walnego zebrania odbyło się pierwsze posiedzenie Zarządu. Dokonano następującego podziału zadań i funkcji:
Prezes - Andrzej Michalski;
Wiceprezes-Naczelnik Straży - Kamil Róg;
Wiceprezes - Patryk Rudnik;
Skarbnik - Jarosław Jaździk;
Sekretarz - Antoni Widomski.

Komisja Rewizyjna także odbyła swoje pierwsze posiedzenie. Przewodniczącym komisji wybrany został Marcin Piotrowski.

W poniedziałek dokumenty z Walnego Zebrania złożone zostaną w Krajowym Rejestrze Sądowym i Zarząd Stowarzyszenia będzie mógł formalnie działać i wypełniać swoje funkcje.

Galeria

zdjecie: 50055
zdjecie

Jarosław Jaździk

Społecznik z pasją, oddany mieszkańcom i miastu.
Członek założyciel OSP Marki, członek TPM i MSG
oraz stowarzyszenia Grupa Marki 2020.
Współorganizator wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferansjer.
Członek Powiatowej Rady Polityki Społecznej.
Radny Miasta Marki.

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry