Marcovia przegrywa z Drukarzem

Mikołaj Szczepanowski Marcovia

 8 kwietnia 2013    17:15

Marcovia Marki - Drukarz Warszawa 1:4 (0:2)

Zimowa aura nie dała za wygraną i po raz kolejny większość meczy 19 kolejki ligi okręgowej zostało przełożonych. Do skutku doszło jedynie spotkanie pomiędzy Marcovią a Drukarzem Warszawa.Przed meczem w lepszej sytuacji znajdowali się goście, którzy mieli na swoim koncie 33 punkty i wyprzedzali Marcovię o 4 oczka. W poprzedniej rundzie lepsi okazali się podopieczni Łukasza Zalewskiego, którzy wygrali 1:0. Obydwie drużyny przystępowały do meczu podbudowane odniesionymi na wiosnę zwycięstwami. Marcovia pokonała dwa tygodnie temu Legion 3:0. Natomiast ich rywale rozgromili na inaugurację rundy wiosennej Mazur Radzymin aż 6:1.
Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęli zawodnicy Drukarza, którzy wyszli na prowadzenie w 18 minucie. Marcovia starała się prowadzić grę, ale w jej akcjach brakowało momentami dokładności. W 30 minucie kolejną znakomita okazję mieli goście, ale ich napastnik minimalnie chybił. W 40 minucie było już jednak 0:2 po bardzo ładnej akcji całego zespołu Drukarza. Trener Zalewski nie mając nic do stracenia postanowił jeszcze przed przerwą dokonać aż dwóch zmian. Za Damiana Mogielnickiego i Dariusza Piwowarka desygnował do gry Krzysztofa Kuźmińczuka oraz Patryka Strusa. Miało to wzmocnić siłę ofensywną mareckiej drużyny.

Druga odsłona niestety niewiele zmieniła. Gospodarze starali się grać piłką, ale by zdobywać bramki trzeba oddawać strzały. Tych jednak wyraźnie tego dnia brakowało. Zawodnicy Drukarza nie mieli z tym problemów i podobnie jak w pierwszej połowie zdobyli dwie bramki. Marcovię stać było tylko na honorowe trafienie, które zaliczył Krzysztof Kuźmińczuk.
Niestety spotkanie, które było dosyć istotne dla układu górnej części tabeli zostało przegrane przez marecki zespół. Właściwie można stwierdzić, że była to porażka na własne życzenie. Indywidualne błędy i brak skuteczności sprawił, że 3 punkty powędrowały na konto Drukarza. Pozostaje mieć nadzieję, że był to tylko wypadek przy pracy i kolejne mecze przyniosą Marcovii same zwycięstwa.

Bramka dla Marcovii:

1:4 Krzysztof Kuźmińczuk 90'

Skład Marcovii:

Bestry Łukasz

Mogielnicki Damian
Pacuszka Damian
Ochman Michał
Lachowicz Kacper

Piwowarek Dariusz
Jeż Rafał
Buczek Tomasz
Markowski Karol

Kuranowski Kacper
Ługowski Seweryn

Zagrali także: Kuźmińczuk Krzysztof, Strus Patryk, Bugaj Hubert i Kublik Arkadiusz

Na ławce pozostali:
Klimek Filip, Piwko Rafał, Wilczyński Mateusz

Trener:
Zalewski Łukasz

Relacja: Grochowski Mateusz
Opis: MB

Galeria

zdjecie: 50065
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry