Marki dołączyły po raz drugi - III Rajd Rowerowy im. Marii i Lecha Kaczyńskich .............

Radek Dec PISMarki KlubGazetyPolskiej

 12 kwietnia 2013    08:25

W piątek 12 kwietnia o godz. 12.00 sprzed Pałacu Prezydenckiego na Krakowskim Przedmieściu wyrusza kolejny Trzeci Rajd Rowerowy im. Lecha i Marii Kaczyńskich oraz 94 Ofiar Katastrofy Smoleńskiej. 

W tym roku trasa wiedzie przez miejscowości: Mszczonów, Piotrków Trybunalski, Włoszczową, Zawiercie, Chrzanów -  w większości w których przebywał z wizytą Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński.

W Rajdzie bierze udział 14 osób, które chcą w ten sposób upamiętnić pamięć o śp. Prezydencie Lechu Kaczyńskim jego Małżonce Marii Kaczyńskiej oraz 94 ofiarach tej tragicznej katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku. Uczestnikami rajdu są: Senator RP Marek Martynowski, samorządowcy warszawscy: Michał Grodzki, Marcin Wierzchowski, Zbigniew Chmiel, Adam Niedziałek, asystent prof. Ryszarda Legutki - Mirosław Sanek, działacze klubów Gazety Polskiej, Ruchu Społecznego im. Lecha Kaczyńskiego oraz lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości - Daniel Kurek, Radosław Dec, Wojciech Ołdakowski, Wacław Klemp, Kacper Siwik, Stefan Kulesza oraz Joanna Wieczorek. Wszyscy uczestnicy Rajdu przez siedem dni na rowerach będą przemierzać trasę o długości ponad czterystu kilkudziesięciu kilometrów z Warszawy do Krakowa.

Wszyscy uczestnicy Rajdu Rowerowego  im. Lecha i Marii Kaczyńskich oraz 94 Ofiar Katastrofy Smoleńskie razem z członkami Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, Posłami na Sejm RP Maciejem Łopińskim, Jackiem Sasinem, Andrzejem Dudą, Adamem  Kwiatkowskim w dniu 18 kwietnia 2013 r. o godz.13.00 złożą kwiaty na grobie Śp. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego i jego Małżonki Marii Kaczyńskiej w Krypcie Wawelskiej oraz pomodlą się w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej.

Trzymajcie Kciuki za wszystkich uczestników abyśmy szczęśliwie dotarli do celu, czyli Krakowa i Krypty na Wawelu. 

Radosław Dec

Polub nas na facebooku:
https://www.facebook.com/#!/pages/Rajd-rowerowy-im-Lecha-i-Marii-Kaczy%C5%84skich/349521401760869

Relacja z II Rajdu:
http://niezalezna.pl/26940-ii-rajd-rowerowy-im-lecha-i-marii-kaczynskich

Relacja z I Rajdu:
http://niezalezna.pl/9141-rowerowy-rajd-pamieci-dzien-trzeci

 

Galeria

zdjecie: 50268

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry