Blok przy ulicy Bandurskiego - uwaga złodziej !

Radek Dec MSMLW

 22 grudnia 2008    11:55

Uwaga złodziej !!! Szanowni Mieszkańcy ! Z dużym smutkiem i niepokojem muszę Państwa poinformować, że w naszym budynku mieszka złodziej.



Początkowe kradzieże roślin z rabatek i trawników mogły być realizowane z zewnątrz. Teraz wiadomo, że ich również dokonywał ktoś z mieszkańców. Zważywszy na czas w jakim tego zaczęto dokonywać, jest to jedna z osób wcześniej się osiedlających. Obecnie w dniu 20 lub 21 grudnia wieczorem lub nocą dokonano kradzieży roweru górskiego marki Kross (czerwonego) przymocowanego na kłódkę w boxie rowerowym pod schodami. Zastanawiające jest to, że rower ukradziono właśnie z boxu rowerowego, zamykanego na klucz. Co zdecydowanie wskazuje na mieszkańca tego budynu. NIESTETY. Proceder jak widać się rozszerza i niewątpliwie będzie miał ciąg dalszy. W związku z tym zwracam uwagę na inne pozostawione przedmioty - rowery, wózki. Zwracam też uwagę na mieszkania, które w ,,takim towarzystwie" mogą stać się kolejnym łupem. Jednocześnie apeluję o sąsiedzkie zainteresowanie tym co dzieje się wokół. Pomoże to nam wszystkim żyć w cywilizowanym i przyzwoitym miejscu. Policja jest już powiadomiona o zdarzeniach. Myślę, że nie będzie dla nich problemem wytypowanie mieszkańca o wiadomych skłonnościach. Zapewne to już niepierwsze jego działanie.

Spółdzielnia

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry