Konkurs "Pocztówka z Wielkiej Brytanii" rozstrzygnięty.

Rafał Redeł

 22 września 2006    22:14

W czwartek 21 września odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom organizowanego przez szkołę językową English Club konkursu "Pocztówka z Wielkiej Brytanii".
W konkursie wzięło udział ponad 200 dzieci ze wszystkich szkół podstawowych w Markach. Zwyciężyli ci, których prace plastyczne zdobyły najwięcej głosów wśród rówieśników. A rywalizacja była niezwykle zacięta. Rekordowe wyniki (powyżej 150 głosów!) padły w szkole nr 4 przy ul. Dużej.

Zwycięska 9-ka odebrała nagrody - kursy j. angielskiego - z rąk Kariny Księżyk, Dyrektor English Club. Przyznano także wyróżnienia. Jedenaścioro dzieci otrzymało programy do nauki angielskiego Euro+. Nagrody te wręczał ich fundator i patron konkursu Janusz Werczyński, Burmistrz Marek.

Po części oficjalnej goście zostali podjęci słodko-słonym poczęstunkiem.

Wystawę prac konkursowych można oglądać w English Club, przy ul. Piłsudskiego 102a w Markach od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 - 18.00.

Listę laureatów oraz więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.englishclub.pl.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry