Nasz reprezentant na Krymie

Michał Suchecki UKSStruga

 25 września 2006    21:42

W dniach 06-16.09.2006 w Eupatorii na Krymie rozegrano Mistrzostwa Europy do lat 23 w warcabach 64-polowych. Polskę reprezentował zawodnik naszego klubu - Paweł Suchecki. Mistrzostwa rozegrano w wersji rosyjskiej z ?latającą warcabą? ? losowaniem początkowej pozycji. Każdy mecz składał się z 2 partii (1 partia białymi i 1 czarnymi). Żaden z polskich turniejów nie jest rozgrywany takim systemem, więc uczestnictwo w tych zawodach było nowym doświadczeniem dla naszego reprezentanta. Niemniej jednak Paweł radził sobie całkiem dobrze ? po 2 rundach był współliderem, a po 4 nadal zajmował miejsce w pierwszej 10. Przegrał jednak kolejne 2 rundy z arcymistrzami międzynarodowymi, Wicemistrzami Świata ? aktualnym i z 2002 roku. Ostatecznie Paweł zajął 16 miejsce wśród 27 zawodników. Zwyciężył Maksim Obelec z Ukrainy przed swoim rodakiem Siergiejem Bieloszejewem i Rosjaninem Denisem Szoginem.

W mistrzostwach w grze błyskawicznej (3 min. na zawodnika na rozegranie partii) nasz reprezentant spisał się równie dobrze zajmując 12 miejsce w stawce 24 zawodników.


Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry