12.V.2013 - godz. 15.00 "NIEDZIELA Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ" - Interaktywny spektakl "KOWBOJ LAKY"

MOK Marki MOK

 29 kwietnia 2013    15:32


Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego,Impreza z cyklu

"NIEDZIELA Z MAMĄ, NIEDZIELA Z TATĄ".
Zapraszamy

12 maja 2013 w niedzielę o godz. 15.00
na Interaktywny spektakl Teatru WARIACJAdla dzieci od 4 lat pt. "KOWBOJ LAKY".Marki, ul. Fabryczna 2, tel. 22 781-14- 06. Wstęp wolny.


Przedstawienie interaktywne dotyczące budowania linii telegraficznej na Dzikim Zachodzie. Popularny kowboj Laky ze swoim wesołym koniem Jolly próbują z żartem i brawurą dostarczać pocztę w Pony ekspres i budować telegraf. A Indianie chcą chronić lasy i pozbyć się tego śpiewającego drutu. Dzieci uczestniczą w przedstawieniu i w tańcu kowbojskim, i jako budowniczowie, i jako waleczni Indianie.

Galeria

zdjecie: 51024
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry