Powiatowy Konkurs Sprawności Ortograficznej - rozstrzygnięcie II etapu

MOK Marki MOK

 1 maja 2013    12:27

POWIATOWY KONKURS SPRAWNOŚCI ORTOGRAFICZNEJ II etap - "DYKTANDO 2013" - XVIII edycja

Patronat honorowy:
Starosta wołomiński Piotr Uściński
Burmistrz Miasta Marki Janusz Werczyński

29 maja 2013 roku w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego odbyła się uroczystość podsumowania II etapu miejskiego Konkursu i wręczenia nagród laureatom.

Dyktando etapu miejskiego napisało 23 uczniów z I klas gimnazjalnych w Markach 23.IV.2013 roku. W tym dniu także młodzież z klas gimnazjalnych szkół w powiecie wołomińskim przystąpiła do II etapu konkursu we wszystkich ośrodkach kultury.

A oto nasi laureaci z Marek:
I miejsce Patrycja Olbryś uczennica p. Joanny Kryskiej (Gimnazjum nr 1)
II miejsce Emilia Pietryga uczennica p. Iwony Kamińskiej (Gimnazjum nr 2)
III miejsce Zuzanna Pietrucha uczennica p. Iwony Kamińskiej (Gimnazjum nr 2)
I wyróżnienie Michał Mazur uczeń p. Iwony Kamińskiej (Gimnazjum nr 2)
II wyróżnienie ex equo Weronika Hebda uczennica p. Anny Szałkowskiej i Magdalena Silska uczennica Aliny Kowalczyk (Gimnazjum nr 1)

Obecny na uroczystości burmistrz Janusz Werczyński wręczył laureatom dyplomy i nagrody książkowe oraz podziękował nauczycielom wręczając dyplomy za przygotowanie uczniów do udziału w konkursie i współorganizację.

Następny III etap powiatowy konkursu ortograficznego "Dyktando 2013" odbędzie się w Mareckim Ośrodku Kultury 7 maja o godz. 11.00. Finałowe dyktando napiszą uczniowie reprezentujący ośrodki kultury w naszym powiecie (ok. 50 osób).

Natomiast uroczysty FINAŁ odbędzie się w naszym ośrodku 20 maja o godz. 12.00. W tym dniu spotkamy się z prof. Włodzimierzem Gruszczyńskim, starostą wołomińskim Piotrem Uścińskim, burmistrzem Marek Januszem Werczyńskim oraz zaproszonymi gośćmi. Podczas tej uroczystości zostaną ogłoszone wyniki konkursu, wręczone nagrody i dyplomy laureatom i nauczycielom.

Laureatom oraz wszystkim uczestnikom II etapu konkursu serdecznie gratuluję. Szkołom i nauczycielom dziękuję za piękną współpracę przy realizacji konkursu.

 

Krystyna Klimecka
DYREKTOR
MOK w Markach


Zobacz więcej informacji


[gallery columns="4" orderby="post_date"]

Galeria

zdjecie: 51035
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry