Człowiek, który na moment "podpalił" Polskę w Markach

START:    16 maja 2013

Daniel Kurek PISMarki KlubGazetyPolskiej

 9 maja 2013    11:07

Kulisy bieżącej polityki, mroczne zakamarki wojennej i powojennej historii Polski, skomplikowany świat mediów. O tym wszystkim będzie mówił w czwartek 16 maja w Markach Cezary Gmyz, dziennikarz znany z publikacji m.in. o aferze hazardowej, śledztwie smoleńskim i komunistycznych szpiegach.

Publicysta przybliży nam historię słynnego artykułu o trotylu na wraku rządowego tupolewa, który mocno wstrząsną polskim światem polityki, opowie o nietykalności interesów niektórych polityków i o rozmaitych uwikłaniach prasy. Zaprezentuje też najnowszą książkę "Zawód: dziennikarz śledczy". Spotkanie odbędzie się w czwartek 16.05.2013 o godz. 19:00 w Zespole Szkół nr 1 w Markach - Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 96 (Pałacyk Briggsów). SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Galeria

zdjecie: 51201
fot. 1
fot. 2
fot. 3

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry