Wesoła wygrana Marcovii

Mikołaj Szczepanowski Marcovia

 11 maja 2013    15:30

W środę 1 maja Marcovia rozegrała awansem mecz z drużyną KS Wesoła.
Nasz zespół prowadząc 3:0 po bramkach Rafała Piwko, Huberta Bugaja i Łukasza Zalewskiego na własne życzenie skomplikował sobie dalszą część spotkania. Po czerwonej kartce dla Patryka Strusa nagle zrobiło się tylko 3:2. Bardzo groźne były dośrodkowania zawodników z Wesołej w pole karne mareckiej drużyny. Na szczęście Marcovia przetrzymała napór gości i przypieczętowała zwycięstwo bramką na 4:2 po akcji Bugaja i Pawła Borkowskiego.

W pierwszej części meczu Marcovia wyraźnie dominowała nad przeciwnikiem. W szeregach mareckiej drużyny wyróżniali się w szczególności Rafał Piwko, Hubert Bugaj oraz Patryk Strus. Po raz kolejny bardzo dobre zawody rozgrywał Michał Ochman. Niestety drugie 45 minut było zdecydowanie gorsze w wykonaniu naszego zespołu. Dwie niepewne interwencje Łukasika oraz czerwona kartka Strusa przeszkodziły w prowadzeniu spokojnej gry. Ostatecznie Marcovia wygrała 4:2 i 3 punkty powędrowały do Marek.

Bramki zdobyli:
Rafał Piwko
Hubert Bugaj
Łukasz Zalewski
Paweł Borkowski

Skład Marcovii: Łukasik - Piwowarek, Pacuszka, Ochman, Wilczyński - Ługowski, Strus, Kostka, Bugaj - Kuranowski, Piwko

Zagrali także: Zalewski, Buczek i Markowski

Galeria

zdjecie: 51233
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry