X Marecka Majówka Rowerowa

START:    25 maja 2013

Piotr Matusiak UMMarki

 13 maja 2013    11:05

Burmistrz Miasta Marki zaprasza mieszkańców na "X Marecką Majówkę Rowerową" w dniu 25 maja 2013 roku.  

Start: godz. 10:00 Miejsce: Kompleks Sportowy "Orlik" ul. Okólna 14 przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Markach Meta: Rancho Bena, gmina Nieporęt

W tym roku przypada X edycja Majówki Rowerowej, dlatego też przygotowaliśmy dla mieszkańców trasę, która nieco przekracza granice naszego miasta. Jak co roku przygotowaliśmy nagrody w przewidzianych konkursach wiedzy o Markach, które odbędą się na mecie. Organizator zapewnia poczęstunek grochówką oraz wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Również i w tej edycji nagrodą główną będzie rower.

Trasa została wyznaczona z dbałością o wygodę uczestników, jednak końcowy fragment jest bardzo wymagający, błotnisty i wyboisty, stąd prosimy o rozwagę w doborze stroju, wyposażenia roweru i właściwego obuwia. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja uczestników do dnia 23 maja 2013 roku w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miasta Marki (pok. Nr 29, I piętro bud. B) w godzinach pracy urzędu. Wzór karty zgłoszenia (załącznik do regulaminu, do pobrania w pdf), należy wypełnić, czytelnie podpisać i dostarczyć do urzędu. Nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznych i przesłanych pocztą elektroniczną. Zgłoszenia wysłane pocztą, przyjmowaną są wyłącznie te, które wpłyną do urzędu do dnia 23 maja. Ilość osób ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o przybycie na start o godz. 10.00 celem odbioru przygotowanych kart dla uczestników. Karta uczestnika upoważniać będzie do udziału w Majówce Rowerowej oraz do skorzystania z poczęstunku. Nagrodę główną będzie mogla wygrać osoba posiadająca meldunek w Markach.

W przypadku udziału osób nieletnich informujemy, że wymagamy zgody rodzica lub opiekuna na udział oraz obecności na starcie i na mecie celem odbioru nieletniego (zgoda rodzica - załącznik do regulaminu w pdf). Prosimy o zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i udział rodzica lub opiekuna w Majówce. Trasa jest długa (przebieg trasy - załącznik do regulaminu), zatem wymagamy kasków, ochraniaczy i rozwagi w ocenie samodzielności dziecka w poruszaniu się na własnym rowerze. Nieletni biorący udział w Majówce uczestniczą na odpowiedzialność rodzica lub opiekuna. Będziemy pokonywać tereny leśne, apelujemy o zabranie stosownej odzieży oraz środków ochrony przed owadami.

Regulamin "X Mareckiej Majówki Rowerowej" wraz załącznikami

PM -Wydział Spraw Społecznych UM Marki

Galeria

zdjecie: 51252
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry